Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Pri Žiline menia skládku na rodinný park s atrakciami
Namiesto zanedbaného priestoru, ktorý slúžil obyvateľom ako miesto pre čiernu skládku, vyrastie veľký park s atrakciami pre rodiny. Takéto plány realizujú na severe Slovenska. Park sv. Juraja Trnové sa priblížil k realizácii, keď získal prvé dôležité povolenie.
Konferencia Reality a development online: Meniace sa tváre miest
Štvrťstoročie po vzniku samostatného Slovenska už Bratislava nie je v tieni Viedne, Budapešti či Prahy a striasla sa pochmúrnej reputácie z čias komunizmu, skonštatoval na prelome rokov britský denník Guardian. Ako 25 rokov nezávislosti využili metropola a ďalšie centrá regiónov Slovenska?
Čo je nové na Kolibe?
Inzercia | Koliba sa pred našimi očami mení deň čo deň. Ako by mala vyzerať stavba, ktorá zapadá do jej prostredia, a neruší charakter okolia?
Keď architektúra pomáha liečiť. Pozrite si najkrajšie nové nemocnice vo svete
Takmer polstoročná sága plánovania a budovania novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave sa dostala do bodu, že čo bolo postavené, treba zbúrať. Nový projekt za vyše 340 miliónov eur zatiaľ nemá známu podobu. Po súťaži na poradcu bude štát obstarávať generálneho dodávateľa aj externý manažment, ktorý bude mať na starosti prípravu projektu vrátane architektonického návrhu. Stavať by sa malo začať o tri roky. Hoci pri pohľade na nepriaznivé štatistiky odvrátiteľných úmrtí nevyzerá architektúra nemocníc ako dôležitý problém, je známy fakt, že vhodné prostredie pomáha úspešnosti liečby.
Ukázali, ako by premenili starú paneláreň na nové sídlisko
Z priemyselného areálu nová rezidenčná štvrť. Také bolo architektonické zadanie, ktoré spracovalo štúdio Rules. Vytvorilo návrh, ako premeniť areál bývalej panelárne vo Vrakuni na nový rezidenčný projekt.
Na trh prichádza nový developer, stavať chce bývalý partner Penty
Na realitný trh mieri nový hráč. Stavať chce bývalý partner investičnej skupiny Penta Investments Martin Kúšik. Jeho spoločnosť kúpila pozemky pod pripravovaným rezidenčným projektom v bratislavskej Vrakuni.
Akú hodnotu má Váš čas?
Inzercia | Trávite každý deň x hodín presunom do Bratislavy, stojíte v nekonečných dopravných zápchach a Váš rodinný život sa viac-menej odohráva v aute?
Čínsky IT gigant nemal miesto na kampus ako Google, postavil ho do výšky
V predstavovaní finalistov cien Rady pre výškové budovy a mestské prostredie (CTBUH) Najlepších výškových budov 2018 pokračujeme dvojičkou Tencent Seafront (2017) v Šen-čene.
Penta ukázala, ako zmení chránenú Jurkovičovu tepláreň
Developerská spoločnosť Penta Real Estate predstavila dlho očakávaný projekt premeny pamiatkovo chránenej Jurkovičovej teplárne, ktorá je súčasťou projektu Sky Park. Zároveň začína popri troch bytových stavať aj prvú kancelársku vežu v rámci komplexu navrhnutého štúdiom Zaha Hadid Architects.
Pri tvorení tohto webu bol kladený dôraz na jednoduchosť...

 Pomoc pre firmy

  Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
  Na obsluhu prezentácie firmy je potrebné registrovať obslužné konto. Stačí zadať len 3 dôležité údaje: email (odošlú sa Vám prihlasovacie údaje pre prípad zabudnutia), užívateľské meno, heslo. Na jedno konto môžete vytvoriť prezentáciu iba jednej firmy.
  V prípade že ste zabudli svoje heslo alebo prihlasovacie meno stačí pri prihlasovní kliknúť na "Zabudol som heslo" alebo "Zabudol som užív. meno", nasledovať ištrukcie a v kladnom prípade Vám budú tieto údaje odoslané na email, ktorý ste zadali pri registrácii.   Po úspešnej registrácii konta budete automaticky prihlásený a presmerovaný na "Spravovací panel". Aby Vaša firma/podnikateľský subjekt bol viditeľný v katalógu je ešte potrebné aktivovať prezentáciu firmy, ktorá pozostáva z povinných a nepovinných údajov o firme. Po vyplnení aspoň povinných údajov a odoslaní Vám bude prezentácia firmy aktivovaná tzn. viditeľná v katalógu. Súčasne si môžete aktivovať fotogalériu v časti "Správa fotogalérie". Môžete mať aktivovanú fotogalériu a vypnutú prezentáciu firmy, ale fotogalériu nebude vidieť bez aktivovanej prezentácie firmy. Pri deaktivácii fotogalérie sú Vaše fotky stále uchované a pri opätovnej aktivácii ich máte opäť k dispozícii.
  Po prihlásení a nečinnosti viac ako 5 minút ste automaticky odhlásený zo systému, ale aj napriek tomu sa odporúča manuálne odhlasovanie zo systému.
  Ak ste nenašli vhodnú kategóriu kam zaradiť Vašu firmy, žiaden problém! Pri zmene údajov o firme sa dá vyplniť žiadosť o pridaní novej kategórie. Ak názov novej kategórie schváli administrátor, bude pridaná do katalógu a zároveň Vaša firma bude zaradená do nej.

 Pomoc pre návštevníkov

  Firmy/podnikateľské subjekty sa vyhľadávajú podľa 3 kategórii: typ, kraj, a oblasť pôsobenia. Zobrazené sú ak je zadaný aspoň jeden parameter z nich. Ako kontakt na firmy je vždy uvedená minimálne adresa, ktorá je pre firmy povinná.   Pre najlepšie zobrazenie a ovládanie sa odporúča mať zapnutý JavaScript vo Vašom prehliadači a nainštalovný plugin FLASH. Web je testovaný v prehliadačoch Internet Explorer, Opera a Mozilla.
  Základné vyhľadávanie umiestnené pod logom prehľadáva databázu firiem tak, že Váš hľadaný výraz porovnáva s položkami "názov, adresa, popis, referencie, produkty".
  Rozšírené vyhľadávanie vyhľadáva podľa presne zadaných parametrov v databáze. Hlavnou výhodou roz. vyhľadávania je, že si môžete zadať požadované oblasti pôsobenia/kategórie firiem - napr. vyhľadať firmu, ktorá pôsobí v oblasti dopravy a súčasne vykonáva demolácie.
  Od marca 2008 pribudla nová funkcia - oslovenie firmy. Vami zadaná správa/oslovenie sa odošle elektronickou poštou na emailovú adresu požadovanej firmy. Všetko je potrebné zapísať do jedného políčka tak nezabudnite na seba uviesť kontakt.
  Správy zobrazované v pravom stĺpci sú načítavané z externých serverov. Odkazy na kompletné články sú odkazy na zdrojový server.
  Katalóg je prispôsobený aj podmienkam, keď Váš prehliadač nepodporuje JavaScript. Pre lepší vzhľad a efektívnosť odporúčame ho mať zapnutý.
Akékoľvek otázky alebo upozornenia na chyby radi uvítame a zodpovieme na zachar@centrum.sk
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar