Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Obnova Cvernovky štartuje, začína sa s rekonštrukciou historickej Pradiarne
Obnova jednej z najvýznamnejších priemyselných pamiatok v centre Bratislavy odštartovala. Objekt Pradiarne, ktorý je súčasťou bývalej cvernovej továrne, začal rekonštruovať developer YIT Slovakia. Projekt Pradiareň 1900 bude súčasťou novej štvrte Zwirn kombinujúcej bývanie, administratívne a obchodné priestory.
Hotel s kritizovanou fasádou môžu zavrieť. Rozhodnúť má stavebný úrad
Či bude zrekonštruovaný hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava v centre mesta otvorený aj v novembri, alebo ho zatvoria, rozhodne stavebný úrad Starého Mesta. Ten by mal do konca mesiaca rozhodnúť, či stavebníkovi predĺži predčasné užívanie hotela na ďalších päť mesiacov, kým sa nepodarí obnoviť kritizovanú fasádu hotela. Pôvodný termín totiž vyprší 31. októbra.
Pošta kúpila od rodiny Andreja Danka budovu, teraz ju núka so stratou
Keď v roku 2008 kupovala Slovenská pošta administratívnu budovu od rodiny Andreja Danka v Revúcej, sľubovala jej nové využitie. Nestalo sa tak ani po desiatich rokoch a nič na tom nezmení ani budúcnosť. Štátny zamestnávateľský gigant sa totiž nevyužívanú budovu rozhodol predať.
NAKA riešila pozemkovú mafiu v Nitre, predávala cudzie nehnuteľnosti
Národná jednotka finančnej polície po zásahu v Nitre a okolí podala podnet na väzbu u šiestich ľudí, obvinených z obzvlášť závažného zločinu podvodu. Obvineným Roderikovi A. (42), Matušovi K. (26), Milošovi P. (22), Milošovi L. (25), Simone L. (28) a Marošovi M. (44) hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov, informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.
Veže Polus Towers hlásia opäť plný stav nájomcov
Kancelárske veže Polus Towers pri rovnomennom nákupnom centre v Bratislave doplnili súbor nájomcov a momentálne hlásia takmer plnú naplnenosť. V uplynulých mesiacoch podpísal vlastník budov, spoločnosť Immofinanz Slovakia, zmluvy so štyrmi novými klientmi.
Každá piata domácnosť na Slovensku nevyhovuje podmienkam bývania
Až jedna pätina domácností nemá vyhovujúce podmienky na bývanie. Vyplýva to z analýzy platformy Budova pre budúcnosť, ktorá združuje najdôležitejšie asociácie z oblasti výstavby a obnovy budov. Tento stav sa podpisuje aj pod zdravotný stav obyvateľov.
Pozemok z inzerátu kúpil futbalista Mak. V Petržalke postaví novú halu
K športoviskám v hlavnom meste by už čoskoro mala pribudnúť nová futbalová tréningová hala, ktorú na okraji Petržalky plánuje postaviť futbalový reprezentant Róbert Mak. Stavba má vyrásť na nezastavenom pozemku, ktorý cez inzerát vlani predával prostredníctvom prepojených foriem podnikateľ Ivan Feješ, ktorý má blízko k developerovi Cresco.
Nová nemocnica v Martine má reálne kontúry. Kalavská chce špičkový komplex
Ministerstvo zdravotníctva predložilo do medzirezortného pripomienkového konania návrh realizácie výstavby novej univerzitnej nemocnice, ktorá by mala sídliť v Martine. Stáť by mala približne 200 miliónov eur. Koncept počíta s tým, že nová univerzitná nemocnica v Martine (nUNM) poskytne pacientom 403 lôžok, informovala hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová.
Urban Residence spustil predaj vežiaku. Prinesie 81 bytov
Do predaja sa dostala tretia, záverečná etapa rezidenčného projektu Urban Residence. Komplex, ktorý vyrastá neďaleko Račianskeho mýta, doplní dvanásťpodlažný vežiak, ktorý má byť dominantou celého projektu.
Pri tvorení tohto webu bol kladený dôraz na jednoduchosť...

 Pomoc pre firmy

  Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
  Na obsluhu prezentácie firmy je potrebné registrovať obslužné konto. Stačí zadať len 3 dôležité údaje: email (odošlú sa Vám prihlasovacie údaje pre prípad zabudnutia), užívateľské meno, heslo. Na jedno konto môžete vytvoriť prezentáciu iba jednej firmy.
  V prípade že ste zabudli svoje heslo alebo prihlasovacie meno stačí pri prihlasovní kliknúť na "Zabudol som heslo" alebo "Zabudol som užív. meno", nasledovať ištrukcie a v kladnom prípade Vám budú tieto údaje odoslané na email, ktorý ste zadali pri registrácii.   Po úspešnej registrácii konta budete automaticky prihlásený a presmerovaný na "Spravovací panel". Aby Vaša firma/podnikateľský subjekt bol viditeľný v katalógu je ešte potrebné aktivovať prezentáciu firmy, ktorá pozostáva z povinných a nepovinných údajov o firme. Po vyplnení aspoň povinných údajov a odoslaní Vám bude prezentácia firmy aktivovaná tzn. viditeľná v katalógu. Súčasne si môžete aktivovať fotogalériu v časti "Správa fotogalérie". Môžete mať aktivovanú fotogalériu a vypnutú prezentáciu firmy, ale fotogalériu nebude vidieť bez aktivovanej prezentácie firmy. Pri deaktivácii fotogalérie sú Vaše fotky stále uchované a pri opätovnej aktivácii ich máte opäť k dispozícii.
  Po prihlásení a nečinnosti viac ako 5 minút ste automaticky odhlásený zo systému, ale aj napriek tomu sa odporúča manuálne odhlasovanie zo systému.
  Ak ste nenašli vhodnú kategóriu kam zaradiť Vašu firmy, žiaden problém! Pri zmene údajov o firme sa dá vyplniť žiadosť o pridaní novej kategórie. Ak názov novej kategórie schváli administrátor, bude pridaná do katalógu a zároveň Vaša firma bude zaradená do nej.

 Pomoc pre návštevníkov

  Firmy/podnikateľské subjekty sa vyhľadávajú podľa 3 kategórii: typ, kraj, a oblasť pôsobenia. Zobrazené sú ak je zadaný aspoň jeden parameter z nich. Ako kontakt na firmy je vždy uvedená minimálne adresa, ktorá je pre firmy povinná.   Pre najlepšie zobrazenie a ovládanie sa odporúča mať zapnutý JavaScript vo Vašom prehliadači a nainštalovný plugin FLASH. Web je testovaný v prehliadačoch Internet Explorer, Opera a Mozilla.
  Základné vyhľadávanie umiestnené pod logom prehľadáva databázu firiem tak, že Váš hľadaný výraz porovnáva s položkami "názov, adresa, popis, referencie, produkty".
  Rozšírené vyhľadávanie vyhľadáva podľa presne zadaných parametrov v databáze. Hlavnou výhodou roz. vyhľadávania je, že si môžete zadať požadované oblasti pôsobenia/kategórie firiem - napr. vyhľadať firmu, ktorá pôsobí v oblasti dopravy a súčasne vykonáva demolácie.
  Od marca 2008 pribudla nová funkcia - oslovenie firmy. Vami zadaná správa/oslovenie sa odošle elektronickou poštou na emailovú adresu požadovanej firmy. Všetko je potrebné zapísať do jedného políčka tak nezabudnite na seba uviesť kontakt.
  Správy zobrazované v pravom stĺpci sú načítavané z externých serverov. Odkazy na kompletné články sú odkazy na zdrojový server.
  Katalóg je prispôsobený aj podmienkam, keď Váš prehliadač nepodporuje JavaScript. Pre lepší vzhľad a efektívnosť odporúčame ho mať zapnutý.
Akékoľvek otázky alebo upozornenia na chyby radi uvítame a zodpovieme na zachar@centrum.sk
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar