Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Takto má vyzerať múzeum špionáže. Tmavo a tajomne
Minulú nedeľu otvárali vo Washingtone Medzinárodné múzeum špionáže, ktorým metropole pribudla dominanta. Dobre ju vidieť nielen z blízkej diaľnice Interstate 395, ktorá neďaleko prechádza cez Washingtonský kanál, ale aj z opačnej strany, z parku National Mall.
Vo Vrakuni pripravujú projekt Rezidencia Hradská
Vo Vrakuni sa pripravuje projekt Rezidencia Hradská. Rovnomenná spoločnosť chce zaplniť voľné miesto neďaleko zastávky MHD Majerská. V lokalite by mali vyrásť štyri dvojdomy, ktoré celkovo vytvoria deväť bytových jednotiek.
Menej parkovania, detské ihrisko aj cyklotrasa. Ako sa zmení centrum Bratislavy
Po prvej etape revitalizácie Kamenného námestia sa Bratislava pustí do úprav ďalších lokalít v centre mesta. Magistrát tak nadväzuje na projekt Živé námestie, v rámci ktorého sa skvalitnil priestor pred Starou tržnicou. Ďalšie úpravy verejných priestorov sa budú najprv realizovať v rámci takzvaných „rýchlych riešení“, pri viacerých lokalitách sa však chystajú architektonické súťaže na kompletnú prestavbu územia.
Penta ukázala park pri Sky parku, bude veľký ako Medická záhrada
Súčasťou projektu Sky park v dotyku historického centra Bratislavy bude aj veľký park prístupný verejnosti. Jeho rozloha prekročí 30-tisíc štvorcových metrov a developer Penta Real Estate ho plánuje dať do užívania s dokončením prvej fázy projektu v polovicu roku 2020.
McDonald's začal stavať svoju novú pobočku v Petržalke
Reťazec s rýchlym občerstvením McDonald's rozširuje svoju sieť. Nová pobočka pribudne v Petržalke, kde spoločnosť začala so stavebnými prácami v susedstve hypermarketu Tesco.
O skelete Rázsoch je rozhodnuté. Čoskoro ho začnú búrať
S búracím prácami v plánovanej nemocnici na bratislavských Rázsochách by sa malo začať najneskôr na konci júna. Zmluvu o zabezpečení prác so spoločnosťou Metrostav podpísala vo štvrtok priamo v areáli ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smer-SD) za účasti premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD). Kalavská avizovala, že do desiatich dní vyhlási súťaž na projekt nemocnice.
Mesto odobrilo ďalšiu časť Nových nív, ktorá nahradí aj dočasnú autobusovú stanicu
Aj posledná časť zóny Nové nivy, ktorú v bratislavskom downtowne developuje spoločnosť HB Reavis, už má súhlasného záväzné stanovisko hlavného mesta. Magistrát odobril trojicu kancelárskych budov, ktoré vyrastú vedľa vežiaka na roku ulíc Mlynské nivy – Košická. V súčasnosti sa na pozemkoch nachádza aj dočasná autobusová stanica.
Na Nivách môžu stavať ďalšie veže. Rezidencia Bottova dostala povolenie
V lokalite Mlynských nív môžu už tento rok začať stavať ďalšie výškové budovy. Stavebné povolenie od úradov totiž získal projekt Rezidencia Bottova, ktorý má na trh priniesť vyše 230 bytov a apartmánov.
Vallo chce ukázať podrobnosti k parkovacej politike. Už narazil na odpor
Hlavné mesto zverejní v najbližších dňoch návrh všeobecne záväzného nariadenia (VZN) k pripravovanej parkovacej politike, aby ho mohla pripomienkovať aj verejnosť.
Pri tvorení tohto webu bol kladený dôraz na jednoduchosť...

 Pomoc pre firmy

  Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
  Na obsluhu prezentácie firmy je potrebné registrovať obslužné konto. Stačí zadať len 3 dôležité údaje: email (odošlú sa Vám prihlasovacie údaje pre prípad zabudnutia), užívateľské meno, heslo. Na jedno konto môžete vytvoriť prezentáciu iba jednej firmy.
  V prípade že ste zabudli svoje heslo alebo prihlasovacie meno stačí pri prihlasovní kliknúť na "Zabudol som heslo" alebo "Zabudol som užív. meno", nasledovať ištrukcie a v kladnom prípade Vám budú tieto údaje odoslané na email, ktorý ste zadali pri registrácii.   Po úspešnej registrácii konta budete automaticky prihlásený a presmerovaný na "Spravovací panel". Aby Vaša firma/podnikateľský subjekt bol viditeľný v katalógu je ešte potrebné aktivovať prezentáciu firmy, ktorá pozostáva z povinných a nepovinných údajov o firme. Po vyplnení aspoň povinných údajov a odoslaní Vám bude prezentácia firmy aktivovaná tzn. viditeľná v katalógu. Súčasne si môžete aktivovať fotogalériu v časti "Správa fotogalérie". Môžete mať aktivovanú fotogalériu a vypnutú prezentáciu firmy, ale fotogalériu nebude vidieť bez aktivovanej prezentácie firmy. Pri deaktivácii fotogalérie sú Vaše fotky stále uchované a pri opätovnej aktivácii ich máte opäť k dispozícii.
  Po prihlásení a nečinnosti viac ako 5 minút ste automaticky odhlásený zo systému, ale aj napriek tomu sa odporúča manuálne odhlasovanie zo systému.
  Ak ste nenašli vhodnú kategóriu kam zaradiť Vašu firmy, žiaden problém! Pri zmene údajov o firme sa dá vyplniť žiadosť o pridaní novej kategórie. Ak názov novej kategórie schváli administrátor, bude pridaná do katalógu a zároveň Vaša firma bude zaradená do nej.

 Pomoc pre návštevníkov

  Firmy/podnikateľské subjekty sa vyhľadávajú podľa 3 kategórii: typ, kraj, a oblasť pôsobenia. Zobrazené sú ak je zadaný aspoň jeden parameter z nich. Ako kontakt na firmy je vždy uvedená minimálne adresa, ktorá je pre firmy povinná.   Pre najlepšie zobrazenie a ovládanie sa odporúča mať zapnutý JavaScript vo Vašom prehliadači a nainštalovný plugin FLASH. Web je testovaný v prehliadačoch Internet Explorer, Opera a Mozilla.
  Základné vyhľadávanie umiestnené pod logom prehľadáva databázu firiem tak, že Váš hľadaný výraz porovnáva s položkami "názov, adresa, popis, referencie, produkty".
  Rozšírené vyhľadávanie vyhľadáva podľa presne zadaných parametrov v databáze. Hlavnou výhodou roz. vyhľadávania je, že si môžete zadať požadované oblasti pôsobenia/kategórie firiem - napr. vyhľadať firmu, ktorá pôsobí v oblasti dopravy a súčasne vykonáva demolácie.
  Od marca 2008 pribudla nová funkcia - oslovenie firmy. Vami zadaná správa/oslovenie sa odošle elektronickou poštou na emailovú adresu požadovanej firmy. Všetko je potrebné zapísať do jedného políčka tak nezabudnite na seba uviesť kontakt.
  Správy zobrazované v pravom stĺpci sú načítavané z externých serverov. Odkazy na kompletné články sú odkazy na zdrojový server.
  Katalóg je prispôsobený aj podmienkam, keď Váš prehliadač nepodporuje JavaScript. Pre lepší vzhľad a efektívnosť odporúčame ho mať zapnutý.
Akékoľvek otázky alebo upozornenia na chyby radi uvítame a zodpovieme na zachar@centrum.sk
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar