Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Projekt premeny sýpok v Jarovciach ožíva. Hotový má byť o dva roky
Projekt premeny sýpok v Jarovciach ožíva. Plány premeniť historické objekty na kultúrno–rezidenčnú štvrť v uplynulých dvoch rokoch stál kvôli problémom pôvodného majiteľa. Vstup nového investora má celý projekt opäť naštartovať.
Nová štvrť pri Nitre. Kúria prinesie na trh 24 rodinných domov
Rezidenčných projektov v Nitre a jej okolí pribúda a tento trend bude pokračovať aj nasledujúce roky. Novým projektom, ktorý rozšíril ponuku, je domová štvrť Kúria. V obci Ivanka pri Nitre prinesie v dvoch etapách 24 rodinných domov.
Ružomberok sa Auparku nedočkal, veľké nákupné centrum ale napokon dostane
Veľké nákupné centrum bude mať spomedzi miest na severe Slovenska onedlho aj Ružomberok. Miestny investor Tetrastav tu chce postaviť Obchodné centrum Ruža. Vznikne na Bystrickej ceste neďaleko predajní Lidla či Kauflandu.
Obraz nemusí visieť na stene, aby vám zarábal
Inzercia | Svet investičných príležitostí, viažucich sa k výtvarnému umeniu, je bohatší o zaujímavú novinku. Zarábať na kráse teraz môžete aj bez kúpy diela, dokonca bez základnej orientácie na výtvarnom trhu.
Zničia zvyšok spadnutého mosta v Janove. Nový postavia za niečo vyše roka
S demoláciou diaľničného mosta v talianskom meste Janov, ktorého značná časť sa zrútila v lete, sa začne 15. decembra. V pondelok to oznámil starosta mesta Marco Bucci, informuje agentúra DPA.
Na Račianskej ulici vyrastie Guthaus. Prinesie 290 bytov
Na Račianskej ulici v Bratislave vyrastie ďalší rezidenčný projekt. Developer Corwin predstavil komplex Guthaus. Ten chce na frekventovanej ulici vytvoriť 290 bytov a apartmánov. So stavebnými prácami by chcel začať budúci rok.
V Prešove pripravujú projekt Bulgari, prinesie 40 menších bytov
Na realitný trh v Prešove pribudol nový realitný projekt. Neďaleko športovej haly začali so stavebnými prácami projektu Rezidencia Bulgari. Celkovo by mal priniesť 40 jedno- a dvojizbových bytov.
V Prešove rekonštruujú internáty. Premenou prejdú najmä interiéry
Prešovská univerzita (PU) v Prešove pokračuje v rekonštrukcii internátov. V lete vynovila interiérové časti Študentského domova PU na Ul. 17. novembra, takzvaného nového internátu. V týchto dňoch pokračuje obnovou ďalšieho internátu. Ako uviedla hovorkyňa univerzity Anna Polačková, vláda SR uvoľnila v prvej etape na rekonštrukciu vysokoškolských internátov 20 miliónov eur.
V Čičmanoch vyrastá nová štvrť, pôvodnú architektúru imitovať nebude
V obci Čičmany, ktoré sú známe hlavne vďaka originálnej ľudovej architektúre, sa realizuje výstavba chatovej oblasti s názvom Nové Čičmany. Nový komplex by mal priniesť spolu 19 chalúp aj multifunkčné športové ihrisko.
Ministerstvo životného prostredia
http://www.enviro.gov.sk/
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR
http://www.geodesy.gov.sk/
Tlačivá - vzory a žiadosti
http://www.banskabystrica.sk/
Rubrika reality portálu E-Trend
http://reality.etrend.sk/
Časopis Stavebníctvo a bývanie
http://www.stavebnictvoabyvanie.sk/
Časopis Stavebné materiály
http://www.stavebne-materialy.sk/
Časopis Urob si sám
http://www.uss.sk/
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar