Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Pri Žiline menia skládku na rodinný park s atrakciami
Namiesto zanedbaného priestoru, ktorý slúžil obyvateľom ako miesto pre čiernu skládku, vyrastie veľký park s atrakciami pre rodiny. Takéto plány realizujú na severe Slovenska. Park sv. Juraja Trnové sa priblížil k realizácii, keď získal prvé dôležité povolenie.
Konferencia Reality a development online: Meniace sa tváre miest
Štvrťstoročie po vzniku samostatného Slovenska už Bratislava nie je v tieni Viedne, Budapešti či Prahy a striasla sa pochmúrnej reputácie z čias komunizmu, skonštatoval na prelome rokov britský denník Guardian. Ako 25 rokov nezávislosti využili metropola a ďalšie centrá regiónov Slovenska?
Čo je nové na Kolibe?
Inzercia | Koliba sa pred našimi očami mení deň čo deň. Ako by mala vyzerať stavba, ktorá zapadá do jej prostredia, a neruší charakter okolia?
Keď architektúra pomáha liečiť. Pozrite si najkrajšie nové nemocnice vo svete
Takmer polstoročná sága plánovania a budovania novej Univerzitnej nemocnice v Bratislave sa dostala do bodu, že čo bolo postavené, treba zbúrať. Nový projekt za vyše 340 miliónov eur zatiaľ nemá známu podobu. Po súťaži na poradcu bude štát obstarávať generálneho dodávateľa aj externý manažment, ktorý bude mať na starosti prípravu projektu vrátane architektonického návrhu. Stavať by sa malo začať o tri roky. Hoci pri pohľade na nepriaznivé štatistiky odvrátiteľných úmrtí nevyzerá architektúra nemocníc ako dôležitý problém, je známy fakt, že vhodné prostredie pomáha úspešnosti liečby.
Ukázali, ako by premenili starú paneláreň na nové sídlisko
Z priemyselného areálu nová rezidenčná štvrť. Také bolo architektonické zadanie, ktoré spracovalo štúdio Rules. Vytvorilo návrh, ako premeniť areál bývalej panelárne vo Vrakuni na nový rezidenčný projekt.
Na trh prichádza nový developer, stavať chce bývalý partner Penty
Na realitný trh mieri nový hráč. Stavať chce bývalý partner investičnej skupiny Penta Investments Martin Kúšik. Jeho spoločnosť kúpila pozemky pod pripravovaným rezidenčným projektom v bratislavskej Vrakuni.
Akú hodnotu má Váš čas?
Inzercia | Trávite každý deň x hodín presunom do Bratislavy, stojíte v nekonečných dopravných zápchach a Váš rodinný život sa viac-menej odohráva v aute?
Čínsky IT gigant nemal miesto na kampus ako Google, postavil ho do výšky
V predstavovaní finalistov cien Rady pre výškové budovy a mestské prostredie (CTBUH) Najlepších výškových budov 2018 pokračujeme dvojičkou Tencent Seafront (2017) v Šen-čene.
Penta ukázala, ako zmení chránenú Jurkovičovu tepláreň
Developerská spoločnosť Penta Real Estate predstavila dlho očakávaný projekt premeny pamiatkovo chránenej Jurkovičovej teplárne, ktorá je súčasťou projektu Sky Park. Zároveň začína popri troch bytových stavať aj prvú kancelársku vežu v rámci komplexu navrhnutého štúdiom Zaha Hadid Architects.
Typ: Stavebné firmy
Kategória: Tesárstvo
Nájdených 25 firiem.
Suché 33 okr. Michalovce
Jarná 6, Žilina
Dobrá 1211, 914 01 Trenčianska Teplá
Elektrárenská
Zúpková č.2, košice 040 22
Janka Krala 690/7, Namestovo
Lúka 689, 97662 Brusno, Slovakia
Fábryho 12, 045 01 Moldava nad Bodvou
Hermanovce n/t
Lietava 113
1 2 3
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar