Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V Bešeňovej začali stavať jeden z najväčších apartmánových komplexov
V Bešeňovej sa začala výstavba jedného z najväčších apartmánových komplexov na Slovensku. Spoločnosť Gino House chce v areáli tamojšieho akvaparku vybudovať nové ubytovacie zariadenie, ktoré ponúkne 224 apartmánov.
Do železničnej zástavky investujú vyše 300-tisíc. Vinohrady čakajú opravy
Železničnú zastávku Bratislava–Vinohrady opravia a investujú do nej vyše 300-tisíc eur. Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) chcú tak na tomto mieste zvýšiť kultúru cestovania z pohľadu užívania budovy a aj nástupísk, potvrdili ŽSR.
Korbačka kúpil španielske nákupné centrá v hodnote pol miliardy eur
To, o čom sa mesiace špekulovalo, sa nakoniec potvrdilo. Peter Korbačka z J&T Real Estate sa dohodol na akvizícii troch nákupných centier v Španielsku. Hodnota obchodu dosiahla 485 miliónov eur.
Nákupné „centrum duchov“ kúpila firma spájaná s Hoffmannom
V pomerne krátkom čase mení slovenské nákupné „centrum duchov“ majiteľa. Po novom je stavba, ktorá roky čaká na nové využitie, vo vlastníctve spoločnosti X-Bionic Sphere. Tá kúpila už druhú opustenú budovu v Šamoríne.
Ak štát podporuje stavebné sporenie, zároveň podporuje aj zadlženosť
Stavebné sporenie prešlo 1. januára najvýraznejšou zmenou v histórii. Pre mnohých ľudí to bude znamenať, že namiesto toho, aby sa ich nasporené prostriedky vďaka štátnej prémii zveľaďovali, budú strácať. Každý, kto rozmýšľa nad týmto produktom, by si mal spočítať, či mu štátna prémia dokáže vykompenzovať aspoň poplatky, ktoré zaplatí stavebnej sporiteľni. Viac o téme v relácii Naj podľa Leška rozpráva redaktor TRENDU Peter Csernák.
Nórsko ponúkne turistom najväčšiu podmorskú reštauráciu na svete
Under, prvú európsku reštauráciu pod hladinou mora, najväčšiu na svete, otvoria na jar v lesnatom, málo obývanom prostredí neďaleko Lindesneského majáku, najjužnejšieho bodu Nórska. V neveľkom fjorde Njerve (pozrite si mapu) pri obci Båly (výslovnosť bóly) už finišujú prípravy, no termín otvorenia zatiaľ oficiálne nespresnili.
Sicílske mesto ponúka domy za euro. Je to pozemský raj, tvrdí starosta
Úrady v talianskom meste Sambuca di Sicilia prikročili k nezvyčajnému opatreniu s cieľom oživiť tamojšiu populáciu a zastaviť vyľudňovanie – ponúkajú desiatky domov za jedno euro. Mesto v uplynulých rokoch bojuje s odlivom obyvateľov, ktorí sa sťahujú do väčších miest.
V Chorvátskom Grobe plánujú vybudovať futbalový areál
V obci Chorvátsky Grob v okrese Senec plánujú vybudovať futbalový areál. Za zámerom stojí Obecný športový klub (OŠK) Chorvátsky Grob, ktorý plánuje spustiť a ukončiť výstavbu v tomto roku. Celkové náklady sa pohybujú na úrovni 300-tisíc eur. Vyplýva to zo zverejnenej dokumentácie, ktorá je momentálne v procese posudzovania vplyvov na životné prostredie (EIA).
V Košiciach chystajú projekt s vyše 400 bytmi, jeho podobu hľadajú v súťaži
V Košiciach sa aktuálne pripravuje jeden z najväčších rezidenčných projektov v poslednom období. Investor tu plánuje na sídlisku KVP postaviť približne 400 bytov na takmer trojhekátorovom území. Podobu komplexu nazvaného Andromeda hľadá v architektonickej súťaži.
Typ: Stavebné firmy
Kategória: Solárne systémy
Nájdených 9 firiem.
Košeca 487, 018 64 Košeca
Znievska 19, 851 06 Bratislava
Galvaniho 12, 82104 Bratislava
Strojnícka 7826/9
Amurská 4, Košice
Priemyselná 1/A, 821 09 Bratislava
Holubyho 71 Pezinok
Nám.Š.M.Daxnera 7/36 Rimavská Sobota
1
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar