Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Obnova Cvernovky štartuje, začína sa s rekonštrukciou historickej Pradiarne
Obnova jednej z najvýznamnejších priemyselných pamiatok v centre Bratislavy odštartovala. Objekt Pradiarne, ktorý je súčasťou bývalej cvernovej továrne, začal rekonštruovať developer YIT Slovakia. Projekt Pradiareň 1900 bude súčasťou novej štvrte Zwirn kombinujúcej bývanie, administratívne a obchodné priestory.
Hotel s kritizovanou fasádou môžu zavrieť. Rozhodnúť má stavebný úrad
Či bude zrekonštruovaný hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava v centre mesta otvorený aj v novembri, alebo ho zatvoria, rozhodne stavebný úrad Starého Mesta. Ten by mal do konca mesiaca rozhodnúť, či stavebníkovi predĺži predčasné užívanie hotela na ďalších päť mesiacov, kým sa nepodarí obnoviť kritizovanú fasádu hotela. Pôvodný termín totiž vyprší 31. októbra.
Pošta kúpila od rodiny Andreja Danka budovu, teraz ju núka so stratou
Keď v roku 2008 kupovala Slovenská pošta administratívnu budovu od rodiny Andreja Danka v Revúcej, sľubovala jej nové využitie. Nestalo sa tak ani po desiatich rokoch a nič na tom nezmení ani budúcnosť. Štátny zamestnávateľský gigant sa totiž nevyužívanú budovu rozhodol predať.
NAKA riešila pozemkovú mafiu v Nitre, predávala cudzie nehnuteľnosti
Národná jednotka finančnej polície po zásahu v Nitre a okolí podala podnet na väzbu u šiestich ľudí, obvinených z obzvlášť závažného zločinu podvodu. Obvineným Roderikovi A. (42), Matušovi K. (26), Milošovi P. (22), Milošovi L. (25), Simone L. (28) a Marošovi M. (44) hrozí trest odňatia slobody na desať až 15 rokov, informoval hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.
Veže Polus Towers hlásia opäť plný stav nájomcov
Kancelárske veže Polus Towers pri rovnomennom nákupnom centre v Bratislave doplnili súbor nájomcov a momentálne hlásia takmer plnú naplnenosť. V uplynulých mesiacoch podpísal vlastník budov, spoločnosť Immofinanz Slovakia, zmluvy so štyrmi novými klientmi.
Každá piata domácnosť na Slovensku nevyhovuje podmienkam bývania
Až jedna pätina domácností nemá vyhovujúce podmienky na bývanie. Vyplýva to z analýzy platformy Budova pre budúcnosť, ktorá združuje najdôležitejšie asociácie z oblasti výstavby a obnovy budov. Tento stav sa podpisuje aj pod zdravotný stav obyvateľov.
Pozemok z inzerátu kúpil futbalista Mak. V Petržalke postaví novú halu
K športoviskám v hlavnom meste by už čoskoro mala pribudnúť nová futbalová tréningová hala, ktorú na okraji Petržalky plánuje postaviť futbalový reprezentant Róbert Mak. Stavba má vyrásť na nezastavenom pozemku, ktorý cez inzerát vlani predával prostredníctvom prepojených foriem podnikateľ Ivan Feješ, ktorý má blízko k developerovi Cresco.
Nová nemocnica v Martine má reálne kontúry. Kalavská chce špičkový komplex
Ministerstvo zdravotníctva predložilo do medzirezortného pripomienkového konania návrh realizácie výstavby novej univerzitnej nemocnice, ktorá by mala sídliť v Martine. Stáť by mala približne 200 miliónov eur. Koncept počíta s tým, že nová univerzitná nemocnica v Martine (nUNM) poskytne pacientom 403 lôžok, informovala hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová.
Urban Residence spustil predaj vežiaku. Prinesie 81 bytov
Do predaja sa dostala tretia, záverečná etapa rezidenčného projektu Urban Residence. Komplex, ktorý vyrastá neďaleko Račianskeho mýta, doplní dvanásťpodlažný vežiak, ktorý má byť dominantou celého projektu.
Typ: Projekčná činnosť
Kategória: Komplexná projekčná činnosť
Nájdených 13 firiem.
Čapajevová 20, 08001 Prešov
Tatranská 6329/53, Banská Bystrica
Strojnícka 7826/9
Radlinského 19, 010 01 Žilina
Rybárska ulica 7389, 911 01 Trenčín
Rudinská csta 901, 024 01 Kysucké nové Mesto
Liešťany 77, 972 27 Liešťany
Holubyho 71 Pezinok
Borinka 349, BORINKA
Štúrova 101, Svit
1 2
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar