Predajne so stavebným materiálom - Lepidlá a tmely
Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Spor mesta a developera: Trenčín bude musieť platiť milióny eur
Spor mesta Trenčín a spoločnosti Tatra Real Trade v kauze jamy po plánovanej obchodnej galérii pri Posádkovom dome v Trenčíne sa nekončí. Mesto Trenčín bude musieť podľa primátora Richarda Rybníčka na základe bezprecedentného rozhodnutia dvoch sudcov Ústavného súdu (ÚS) SR zaplatiť spoločnosti Tatra Real Trade možno až milióny eur. (doplnené o vyjadrenie Ústavného súdu SR)
Bratislava plánuje nové parky, nikto ich nechce stavať
Hlavné mesto má v pláne tento rok vybudovať mestské parky v centre Bratislavy a v mestskej časti Karlova Ves. Zámer však komplikujú súťaže na zhotoviteľa, do ktorých sa nikto neprihlásil. Mestská investorská a inžinierska organizácia Generálny investor Bratislavy (GIB) tak bude musieť vyhlásiť nové súťaže. Avizuje to aj vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).
Najlepším mestom pre život na svete je Viedeň
Austrálsky Melbourne po siedmich rokoch kraľovania stratil svoju pozíciu mesta, v ktorom sa žije najlepšie na svete. Hlavné mesto austrálskeho štátu Viktória totiž z trónu zosadila rakúska metropola Viedeň. Vyplýva to z rebríčka, ktorú zostavila poradenská spoločnosť Economist Intelligence Unit (EIU). Informovala o tom v utorok agentúra DPA.
Manderlák: Cesta k prvému „mrakodrapu“ mala viesť aj cez úplatky
Kým niektoré budovy získavajú rokmi na kráse i postavení, niektoré akoby zapadali v priemernosti. Pozícia Manderláku je dnes akoby na rázcestí. Kým pre staršie ročníky je spojená s honosnou minulosťou, mladšia ju vníma ako budovu, v ktorej predávajú kebab. Na „prvý slovenský mrakodrap“ sa zameriava siedmy diel letného seriálu o dielach nominovaných odborníkmi v ankete České a slovenské stavby storočia.
Na juhu Petržalky pripravujú novú obytnú štvrť, prinesie stovky bytov
Na juhu Petržalky sa pripravuje nová obytná štvrť. Spoločnosť Areas predložila úradom dokumentáciu, ktorá počíta s vybudovaním nového rezidenčného komplexu južne od zóny Slnečnice Mesto. Mal by priniesť bytové domy, firemné sídla aj administratívne priestory.
HB Reavis opäť nakupoval, v Londýne pripravuje piaty projekt
Len mesiac po predaji druhej dokončenej kancelárskej budovy v Londýne pôvodom slovenský developer HB Reavis v britskej metropole opäť nakupoval. Firma získala priestory na výstavbu kancelárií nad železničnou traťou Crossrail pri stanici Farringdon West v centre štvrte Clerkenwell. (do článku sme doplnili hodnotu projektu)
TMR chce v Tatranskej Lomnici oživiť schátrané lyžiarske stredisko
Nové zjazdové trate, lanovky, ale aj parkovisko či turistická ubytovňa. Také sú plány turistického holdingu Tatry Mountain Resorts (TMR) v Tatranskej Lomnici. V tatranskej osade chce oživiť nevyužívaný a schátraný lyžiarsky komplex Jamy.
Dediči zakladateľa Lega postavili sídlo vo vode fjordu
Nedávno otvorený Fjordenhus (Dom vo fjorde), sídlo nadácie dánskej holdingovej spoločnosti Kirk Kapital, ktorú vlastnia priami potomkovia zakladateľa Lega Oleho Kirka Christiansena, postavili vo vode. Stojí na konci severojutského fjordu Vejle ústiaceho do Kattegatskej úžiny.
V Poľsku im zatiaľ patrí biznis roka. HB Reavis predal dve budovy
Spoločnosť HB Reavis opäť predávala. Developer so slovenskými koreňmi sa dohodol na odpredaji dvoch budov v poľskej Varšave. Kupujúcim je spoločnosť Savills Investment Management (Savills IM), ktorá v transakcii zastupovala globálny penzijný fond. Výška transakcie dosiahla 200 miliónov eur a v tomto roku je zatiaľ najvyššou svojho druhu v Poľsku.
Typ: Predajne so stavebným materiálom
Kategória: Lepidlá a tmely
Nájdených 11 firiem.
Priemyselná 963/3, Krupina
Vajanskeho 16, 984 01 Lucenec
Velické námestie 11,05801 Poprad
Komenkého 144/43, 067 81 Belá nad Cirochou
Hrad 323, Krušovce
Tarasa Ševčenka 7, Prešov 080 01
Jiskrova2, Moldava nad Bodvou
Strojnícka 1, 080 01 Prešov
Sibírska 18, Prešov
Mierová 228, 821 05 Bratislava
1 2
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar