Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Takto vyzerá jeden z tohtoročnej svetovej špičky rodinných domov
La maison connectée (Pripojený dom) v Boulogne-Billancourt na západnom kraji Paríža vyhlásili tento mesiac za jedného z laureátov IAA 2018, Medzinárodnej cenu za architektúru troch svetových autorít v obore sídliacich v Chicagu, Dubline a Aténach.
V ankete Stavba storočia vyhral liberecký Ještěd, poznáme aj naj zo Slovenska
Naj stavbou storočia na území Českej a Slovenskej republiky je vysielač a hotel Ještěd v Liberci. Vyplýva to z výsledkov ankety České a slovenské stavby storočia 1918 - 2018, ktoré organizátori uverejnili na webe Stavbystoleti.cz.
Šancu navrhnúť kruháče pri Slnečniciach dostali študenti. Pozrite sa, s čím prišli
Návrh skrášlenia štyroch kruhových objazdov v budovanej mestskej časti Slnečnice na okraji bratislavskej Petržalky mali možnosť pripraviť študenti architektúry. Súťaže pre nich zorganizoval developer Cresco Group.
Na Páričkovej ulici v Bratislave chcú prestavať halu na hotel
Neďaleko autobusovej stanice v Bratislave sa chystá nový hotel. Spoločnosť Pharma CBC chce prerobiť objekt bývalých železničných skladov na ubytovacie zariadenie. Aktuálne žiada úrady už o stavebné povolenie.
Vlastníci bytov budú mať k svojim dlžným peniazom bližšie
Inzercia | Od 1. 10. 2018 prichádza do platnosti novela katastrálneho zákona, ktorá svojimi zmenami zjednoduší možnosť vlastníkov bytov získať svoje peniaze od neplatičov. Aká je aktuálna situácia a vymožiteľnosť práva pri probléme neplatičov v bytovom dome analyzuje Marek Perdík, predseda Združenia pre lepšiu správu bytových domov.
Škola, ktorej podobu určila architektonická súťaž? Pozrite si výsledok
Škola nemusí byť len priemerná budova, ktorá dokonale zapadá v priestore a ničím nevybočuje. Aj keď v našom regióne príkladov nie je veľa, nejaké sa nájdu. Jeden z nich má vyrásť v najbližších rokoch v Prahe, kde tamojšia mestská časť usporiadala architektonickú súťaž na jej realizáciu.
Majiteľov bytov čakajú zmeny. Novela zákona začne platiť už čoskoro
Novelu mal parlament schvaľovať ešte v júni, napokon ju predkladatelia, poslanci za Most-Híd Edita Pfundtner a Peter Antal, preložili na septembrovú schôdzu. Poslanci ju schválili minulý týždeň.
Architekti navrhujú pri toku Dunaja od Bratislavy 20-kilometrový park
Väčší potenciál brehov Dunaja pre Bratislavu a okolie vidí skupina odborníkov, ktorá aktuálne predstavila víziu Bratislavského dunajského parku. Naň chcú architekti, urbanisti či vodohospodári pretvoriť 20-kilometrový úsek po pravej strane koryta na slovenskom toku rieky od rakúskej po maďarskú hranicu.
Trenčín ukázal, ako bude vyzerať nový futbalový štadión. Začína sa s výstavbou
V Trenčíne v týchto dňoch štartuje výstavba nového futbalového štadióna. Stánok s kapacitou do 10-tisíc divákov bude stáť na mieste pôvodného štadióna. Oproti prvotnému variantu sa projekt zmenil, klub napokon počíta s vyššími investíciami.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar