Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Karlova Ves spustila po desiatich rokoch príprav stavbu novej lodenice
Dva roky po získaní stavebného povolenia sa konečne začína výstavba novej lodenice v bratislavskej Karlovej Vsi. Mestská časť ukončila proces verejného obstarávania zhotoviteľa stavby. Nová lodenica má byť podľa zmluvy postavená do 16 mesiacov.
Panorama, Sky Park či City Gate. Pozrite si najdrahšie slovenské byty
Ktorý byt v novostavbe je najdrahší na Slovensku? Aj na túto otázku sa snažia odpovedať TREND Reality v aktuálnom prehľade. Výsledkom je rebríček siedmich bytov v siedmich rôznych novostavbách, ktoré sú aktuálne na trhu.
Ocenenie Hypotéka roka ovládla VÚB, na päty jej šliapala najväčšia banka
V kategórii Hypotéka roka aj Refinančná hypotéka získala dvojité prvenstvo VÚB. Na päty jej v oboch prípadoch šliapala najväčšia banka Slovenská sporiteľňa. Tretie miesto za hypotéku získala Tatra banka, v refinančnej sfére zas ČSOB.
Kmotrík prekresľuje projekt na Vajnorskej, počíta so 454 bytmi a apartmánmi
Firma podnikateľa Ivana Kmotríka prekresľuje návrh projektu, ktorý má vyrásť na Vajnorskej ulici v Bratislave. Oproti pôvodnému variantu počíta s miernym zvýšením počtu bytov, apartmánov aj parkovacích miest. Svojou kapacitou pôjde o jeden z najväčších rezidenčných projektov v Bratislave. Celkovo má totiž priniesť 454 bytov a apartmánov.
V Paríži otvorili nový justičný palác, vraj najväčší v Európe
Po viac ako ročnom oneskorení otvorili na severozápade Paríža nový justičný palác, ktorý je podľa francúzskej tlače najväčší v Európe. Moderný presklený mrakodrap je teraz so 160 metrami a 38 poschodiami druhou najvyššou budovou v Paríži po veži Montparnasse.
Východniarske more chystá oživenie, pomôcť majú hotelové legendy
Návrat hotelových legiend na scénu. Takýto scenár aktuálne pripravujú na Domaši, v rekreačnej časti Valkov. Práve dvojica najznámejších ubytovacích zariadení totiž zmenila majiteľa a chystá nové projekty ich obnovy. Miestni veria, že im zmeny pomôžu prilákať nových návštevníkov.
SOFORA – žite v rytme mesta
Inzercia | Láka vás centrálne bývanie na tepne pulzujúceho mestského života? Projekt SOFORA prináša kaviarenské, kultúrne, športové aj nákupné zážitky ešte bližšie k vám.
Bory sa rozrastú o ďalšie tri stovky bytov
Jeden a pol roka po spustení predaja prvých bytov v novej bratislavskej štvrti Bory sa dostáva na trh druhá etapa projektu od developera Penta Real Estate. Prinesie 287 bytov a 405 parkovacích miest v deviatich bytových domoch. Priemerná cena mierne prekročila dvetisíc eur za štvorcový meter. (v článku sme opravili ceny bytov, ktoré boli pôvodne uvedené bez DPH)
Proxenta rozbieha projekt Kesselbauer, v centre Bratislavy prinesie 130 bytov
Developer Proxenta rozbieha na Námestí 1. mája v Bratislave projekt Kesselbauer. Rezidenčný komplex má priniesť celkovo 130 bytov. Zaujímavosťou je, že investor chce vytvoriť historickú repliku fasády pôvodného objektu.
Kraj: Trnava
Typ: Inžinierska geodézia
Kategória: Geometrické plány
Nájdené 1 firmy.
Pekárska 11, 91701 Trnava
1
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar