Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Takto má vyzerať múzeum špionáže. Tmavo a tajomne
Minulú nedeľu otvárali vo Washingtone Medzinárodné múzeum špionáže, ktorým metropole pribudla dominanta. Dobre ju vidieť nielen z blízkej diaľnice Interstate 395, ktorá neďaleko prechádza cez Washingtonský kanál, ale aj z opačnej strany, z parku National Mall.
Vo Vrakuni pripravujú projekt Rezidencia Hradská
Vo Vrakuni sa pripravuje projekt Rezidencia Hradská. Rovnomenná spoločnosť chce zaplniť voľné miesto neďaleko zastávky MHD Majerská. V lokalite by mali vyrásť štyri dvojdomy, ktoré celkovo vytvoria deväť bytových jednotiek.
Menej parkovania, detské ihrisko aj cyklotrasa. Ako sa zmení centrum Bratislavy
Po prvej etape revitalizácie Kamenného námestia sa Bratislava pustí do úprav ďalších lokalít v centre mesta. Magistrát tak nadväzuje na projekt Živé námestie, v rámci ktorého sa skvalitnil priestor pred Starou tržnicou. Ďalšie úpravy verejných priestorov sa budú najprv realizovať v rámci takzvaných „rýchlych riešení“, pri viacerých lokalitách sa však chystajú architektonické súťaže na kompletnú prestavbu územia.
Penta ukázala park pri Sky parku, bude veľký ako Medická záhrada
Súčasťou projektu Sky park v dotyku historického centra Bratislavy bude aj veľký park prístupný verejnosti. Jeho rozloha prekročí 30-tisíc štvorcových metrov a developer Penta Real Estate ho plánuje dať do užívania s dokončením prvej fázy projektu v polovicu roku 2020.
McDonald's začal stavať svoju novú pobočku v Petržalke
Reťazec s rýchlym občerstvením McDonald's rozširuje svoju sieť. Nová pobočka pribudne v Petržalke, kde spoločnosť začala so stavebnými prácami v susedstve hypermarketu Tesco.
O skelete Rázsoch je rozhodnuté. Čoskoro ho začnú búrať
S búracím prácami v plánovanej nemocnici na bratislavských Rázsochách by sa malo začať najneskôr na konci júna. Zmluvu o zabezpečení prác so spoločnosťou Metrostav podpísala vo štvrtok priamo v areáli ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smer-SD) za účasti premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD). Kalavská avizovala, že do desiatich dní vyhlási súťaž na projekt nemocnice.
Mesto odobrilo ďalšiu časť Nových nív, ktorá nahradí aj dočasnú autobusovú stanicu
Aj posledná časť zóny Nové nivy, ktorú v bratislavskom downtowne developuje spoločnosť HB Reavis, už má súhlasného záväzné stanovisko hlavného mesta. Magistrát odobril trojicu kancelárskych budov, ktoré vyrastú vedľa vežiaka na roku ulíc Mlynské nivy – Košická. V súčasnosti sa na pozemkoch nachádza aj dočasná autobusová stanica.
Na Nivách môžu stavať ďalšie veže. Rezidencia Bottova dostala povolenie
V lokalite Mlynských nív môžu už tento rok začať stavať ďalšie výškové budovy. Stavebné povolenie od úradov totiž získal projekt Rezidencia Bottova, ktorý má na trh priniesť vyše 230 bytov a apartmánov.
Vallo chce ukázať podrobnosti k parkovacej politike. Už narazil na odpor
Hlavné mesto zverejní v najbližších dňoch návrh všeobecne záväzného nariadenia (VZN) k pripravovanej parkovacej politike, aby ho mohla pripomienkovať aj verejnosť.Kraj: Trnava
Nájdených 17 firiem.
Nitrianská 1 1104/4A
Trstice 680, 92542 Trstice
Horné Orešany 590
Trnava Skladová 3
Špačinská cesta 5
Ivana Krasku, Sereď
Trstice 1169, 92542
Moyzesova 839, Senica 90501
Pekárska 11, 91701 Trnava
Frana Krala 27, 92203 , Vrbove
1 2
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar