Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Čerešne dozreli: Aj po zmenách na hypotekárnom trhu chutia!
Inzercia | V atraktívnom dúbravskom projekte Čerešne living sa začala druhá fáza predaja bytov. S ňou súvisí niekoľko dôležitých noviniek!
Pradiareň, tepláreň, Spilka: Staré fabriky oživujú start-upy a kreatívci
Pradiareň, Jurkovičova tepláreň a Spilka onedlho získajú pôvodnú krásu zvonka a modernú funkciu vnútri. Trojica budov, ktorá patrí k posledným pozostatkom ešte nedávno bohatého dedičstva priemyselnej minulosti Bratislavy, prežila vďaka vyhláseniu za národné kultúrne pamiatky.
V Stupave sa rozbieha projekt Verde Park, prinesie 55 bytov
Na realitný trh v Stupave mieri nový rezidenčný komplex. Projekt Verde Park chce v prvej fáze ponúknuť 55 bytových jednotiek. So stavebnými prácami by chceli v meste neďaleko Bratislavy začať už koncom tohto roka.
Mesto musíte zanechať v lepšom stave, než v akom ste ho našli
Luxusné byty na nábreží Temže, nový univerzitný areál prestížnej King’s College, rekonštrukcia pôvodného sídla Financial Times, väčšie i menšie kancelárske komplexy.
Bojnice dostanú novú atrakciu, nad mestom stavajú vyhliadkovú vežu
Nad Bojnicami vyrastá nová turistická atrakcia. Vyhliadkovú vežu s prevýšením 30 metrov by mali mať turisti možnosť navštíviť ešte toto leto. Pri výstavbe veže nad Bojnicami sa investor inšpiroval vyhliadkou na Morave.
HB Reavis predal pražské bizniscentrum Metronom
Slovenský developer pôsobiaci v piatich krajinách HB Reavis predal aj svoju štvrtú dokončenú kancelársku budovu v Prahe. Metronom Business Center kúpil za 2,3 miliardy českých korún (90 miliónov eur) ČS nemovitostní fond patriaci pod Českú sporiteľňu.
Fresh Market ukázal nové vizualizácie kancelárskej veže a rozbehol jej prenájom
Realizácia výstavby kancelárskej časti projektu Fresh Market je o krok bližšie. Investor aktuálne predstavil nové vizualizácie projektu a spustil stránku, ktorej cieľom je osloviť potenciálnych záujemcov o prenájom kancelárskych priestorov.
Čerstvý Svetový podnikateľ roka: Každý má mať právo na dostupné bývanie
Titul EY Svetový podnikateľ roka tento rok získal v slnečnom Monte Carle Brazílčan Rubens Menin Teixeira de Souza, ktorý stojí za najväčšou realitnou firmou MRV. Uspel v konkurencii 56 finalistov zo 46 krajín sveta. Medzi nimi bol aj slovenský podnikateľ Michal Weiss, ktorý vyvíja meteorologický softvér.
Bratislava sa odvolala proti vyhláseniu Mosta SNP za pamiatku. Pamiatkari: Chcú tam stavať
Hlavné mesto sa odvolalo voči rozhodnutiu Pamiatkového úradu SR o vyhlásení bratislavského Mosta SNP za národnú kultúrnu pamiatku. Rovnako tak s ním urobila aj mestská časť Staré Mesto a spoločnosť Vydrica. Prekáža im totiž časť rozhodnutia pamiatkarov, ktoré zahŕňa do objektovej skladby mosta aj jeho nájazdy. Tie podľa nich nemajú pamiatkové hodnoty.
Kraj: Trenčín
Typ: Stavebné firmy
Kategória: Záhrady
Nájdené 2 firmy.
Dobrá 1211, 914 01 Trenčianska Teplá
Trenčín-Chocholná 913 04
1
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar