Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Ako dopravný kolaps vylieči časť problémov Bratislavy
Názor | Ak sa naplnia všetky avizované scenáre, tak Bratislavu čaká v najbližších týždňoch dopravný armagedon. Uzávera rondelu v križovatke Prievoz pod Prístavným mostom spolu s ulicou Mlynské Nivy celkom logicky musí zmeniť plynulosť dopravy v hlavnom meste.
O pozemky v Bratislave exprimátor Prešova neprišiel, v dražbe sa nenašiel záujemca
Dražba pomerne lukratívnych pozemkov v centre Bratislavy dopadla neúspechom. V prvom kole sa nenašiel žiadny záujemca, ktorý by za pozemky s vydaným stavebným povolením zaplatil 1,8 milióna eur.
Pri Martine vzniká logistické centrum, montovať v ňom budú komponenty do áut
V obci Sučany pri Martine pripravuje spoločnosť Besico výstavbu nového logistického centra za 25 miliónov eur. Skladovo-výrobnú hala chcú začať stavať tento rok v júni. Nájomcov zatiaľ developer neuvádza, podľa predloženého projektu však budú zo segmentu automotive a elektrotechniky.
Najväčší realitný projekt vo Vysokých Tatrách zostane len na papieri
Mal to byť projekt, ktorý zmení podobu Tatranskej Lomnice. Svojimi rozmermi sa zaraďoval medzi najväčšie nielen v obci, ale aj v celých Vysokých Tatrách. Komplex Lomnické korzo, ktorý mal ambíciu vytvoriť zlatú uličku, zostane len na papieri. Minimálne v takej podobe, ako ho chcela zrealizovať spoločnosť Esin Group.
Nie je z čoho vyberať. Majitelia starších bytov zvyšujú ceny
Nedostatočná ponuka novostavieb na bratislavskom realitnom trhu sa koncom roka 2018 premietla aj do cenoviek starších bytov. Analytici poradenskej spoločnosti Bencont Investments upozornili na to, že v hlavnom meste došlo aj k nárastu cien prenájmov.
Klingerka má stavebné povolenie. Ceny bytov stúpli, voľná je pätina
Rezidenčno-administratívny komplex Klingerka získal stavebné povolenie. Informuje o tom developer J&T Real Estate, ktorý v bratislavskom Ružinove postaví 35-poschodový vežiak s bytmi a nižšiu budovu s 10-tisíc štvorcovými metrami administratívnej plochy.
V historickom centre Trnavy sa chystá nová pasáž s bytmi
Po Nádvorí, ktoré v centre Trnavy vybudovala rodina podnikateľa Miroslava Trnku, sa neďaleko chystá ďalší projekt pasáže s bytmi, obchodnými priestormi a kanceláriami. Miestny investor chce rekonštruovať historické domy na Hviezdoslavovej a Hornopotočnej ulici neďaleko Trojičného námestia, dostavať ich krídla a vybudovať aj vnútorné prepojenie.
Modesta Real Estate má za sebou ďalší úspešný rok na trhu priemyselných a logistických ...
Inzercia | Rok 2018 bol pre spoločnosť Modesta Real Estate ďalším silným rokom. Celkovo bolo dokončených 761 000 m² priemyselných a logistických priestorov, ako aj stavebných pozemkov s objemom transakcií 180 miliónov EUR.
Namiesto výstavby stopka. Osud Národného tenisového centra v Košiciach je neistý
Veľký projekt Národného tenisového centra v Košiciach chceli pôvodne dokončiť v tomto roku, neskôr sa termín posunul na leto 2020. Realita je odlišná – športový stánok sa ešte stavať nezačal a je možné, že sa tak skoro ani nezačne. Mesto nedávno zastavilo stavebné konanie. Súčasný primátor Košíc Jaroslav Polaček (nezávislý) ešte ako poslanec kritizoval výber lokality a je za výber inej.
Kraj: Prešov
Typ: Inžinierska geodézia
Kategória: Vytyčovanie hraníc pozemkov
Nájdených 0 firiem.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar