Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Tancujúce veže pri sídle OSN v New Yorku sa môžu stať budovou roka
Medzi výškovými budovami, ktoré ašpirujú na ocenenie budova roka, je aj komplex American Copper v susedstve newyorského sídla OSN.
Hurbanove kasárne môžu oživiť Kollárko, pozrite si návrhy študentov
Historické Hurbanove kasárne na Kollárovom námestí v centre Bratislavy by sa mohli premeniť na živé centrum pre umeleckú a kreatívnu komunitu s netypickými formami bývania. Oživenie areálu, ktorý už osem rokov neslúži armáde a sídli v ňom múzeum dizajnu, by pomohlo celej lokalite, skultúrnilo zanedbanú spodnú časť námestia a prepojenie Starého a Nového Mesta z Obchodnej cez Mickiewiczovu a Krížnu ulicu. Študentské návrhy ukazujú, ako by sa to mohlo podariť.
Marec mesiac daní: Ako na daň z príjmu z predaja nehnuteľnosti?
Inzercia | Marec nie je len mesiacom kníh. Pre mnohých je to predovšetkým mesiac daní.
Bratislavská pláž Lido je bližšie k realizácii, dostala súhlas mesta
Projekt mestskej pláže Lido Lagúna, ktorý má vrátiť na breh Dunaja prírodné kúpalisko, je bližšie k realizácii. Asociácia bratislavských vodáckych klubov dostala súhlasné stanovisko od vedenia magistrátu, ktoré bolo základným predpokladom pre realizáciu celého projektu.
Tesco ide rozširovať Galériu v Dunajskej Strede
Britský reťazec Tesco pripravuje rozšírenie obchodného centra Galéria pri svojom hypermarkete v Dunajskej Strede. Rozšíri sa tak nákupná zóna pri Hlavnej ulici na východnom okraji okresného mesta.
Namiesto kúpeľov byty, v Tatrách pripravujú zmenu územného plánu
Vo Vysokých Tatrách sa pripravujú zmeny. Mesto predložilo na schvaľovanie úradom rozsiahly balík zmien územného plánu. Časť z nich vyhlasuje nové kultúrne pamiatky, druhá povoľuje nové projekty a umožňuje zmenu využitia pozemkov.
V bratislavskom satelite plánuje investor školu a zdravotné stredisko
Pôvodne plánovala spoločnosť XL four prípravu klasickej obytnej zóny s pozemkami na výstavbu rodinných domov na predaj. Plány spred dvoch rokov sa však zmenili a investor prišiel s návrhom zmiešaného územia s bytmi, rodinnými domami, obchodmi, školou aj zdravotným strediskom.
Český developer našiel dieru na trhu, postaví luxusné internáty
Developeri v susednom Česku objavujú nové možnosti podnikania. Spoločnosť Karlín Group spája sily s nemeckou firmou International Campus a v Prahe postaví nový luxusný internát Student House s 529 apartmánmi. Osloviť má najmä zahraničných študentov. Projekt obdobného zamerania pritom nemá byť jediný.
V Prešove otvára Solivaria, druhú etapu plánuje ešte tento rok
Prešov bol dlho krajským mestom s najmenšou obchodnou plochou vzhľadom na počet obyvateľov. V posledných mesiacoch sa to mení. Štvrť roka po otvorení nákupného centra Eperia otvára neďaleká Solivaria a napreduje aj projekt Forum v centre mesta.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar