Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Pripravované obchodné centrum na Vajnorskej núkajú na predaj
Pripravovaný obchodno-administratívny komplex Matrix Mall, ktorý má rozšíriť možnosti nakupovania na Vajnorskej ulici v Bratislave, je oficiálne na predaj. Aj keď sa objavil v ponuke realitnej kancelárie, developer hovorí o tom, že ho chce naďalej realizovať.
Developer Finep vymenil riaditeľa na Slovensku
Developer Finep SK, ktorý je na Slovensku známy najmä vďaka projektom Jégého alej či Premiére, vymenil riaditeľa. Slovenskú divíziu má od nového roka na starosti Borek Simandl.
Banka poslala do dražby pozemky exmanažéra Penty. Pýta milión eur
Na východe republiky sa pripravuje dražba rozsiahleho areálu určeného na priemyselnú výrobu. Jeho iniciátorom je Poštová banka, ktorá sa týmto krokom rozhodla riešiť financovanie projektu spoločnosti Venergo. Jej majiteľom je pritom exmanažér investičnej skupiny Penta Investment.
V Bešeňovej začali stavať jeden z najväčších apartmánových komplexov
V Bešeňovej sa začala výstavba jedného z najväčších apartmánových komplexov na Slovensku. Spoločnosť Gino House chce v areáli tamojšieho akvaparku vybudovať nové ubytovacie zariadenie, ktoré ponúkne 224 apartmánov.
Do železničnej zástavky investujú vyše 300-tisíc. Vinohrady čakajú opravy
Železničnú zastávku Bratislava–Vinohrady opravia a investujú do nej vyše 300-tisíc eur. Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) chcú tak na tomto mieste zvýšiť kultúru cestovania z pohľadu užívania budovy a aj nástupísk, potvrdili ŽSR.
Korbačka kúpil španielske nákupné centrá v hodnote pol miliardy eur
To, o čom sa mesiace špekulovalo, sa nakoniec potvrdilo. Peter Korbačka z J&T Real Estate sa dohodol na akvizícii troch nákupných centier v Španielsku. Hodnota obchodu dosiahla 485 miliónov eur.
Nákupné „centrum duchov“ kúpila firma spájaná s Hoffmannom
V pomerne krátkom čase mení slovenské nákupné „centrum duchov“ majiteľa. Po novom je stavba, ktorá roky čaká na nové využitie, vo vlastníctve spoločnosti X-Bionic Sphere. Tá kúpila už druhú opustenú budovu v Šamoríne.
Ak štát podporuje stavebné sporenie, zároveň podporuje aj zadlženosť
Stavebné sporenie prešlo 1. januára najvýraznejšou zmenou v histórii. Pre mnohých ľudí to bude znamenať, že namiesto toho, aby sa ich nasporené prostriedky vďaka štátnej prémii zveľaďovali, budú strácať. Každý, kto rozmýšľa nad týmto produktom, by si mal spočítať, či mu štátna prémia dokáže vykompenzovať aspoň poplatky, ktoré zaplatí stavebnej sporiteľni. Viac o téme v relácii Naj podľa Leška rozpráva redaktor TRENDU Peter Csernák.
Nórsko ponúkne turistom najväčšiu podmorskú reštauráciu na svete
Under, prvú európsku reštauráciu pod hladinou mora, najväčšiu na svete, otvoria na jar v lesnatom, málo obývanom prostredí neďaleko Lindesneského majáku, najjužnejšieho bodu Nórska. V neveľkom fjorde Njerve (pozrite si mapu) pri obci Båly (výslovnosť bóly) už finišujú prípravy, no termín otvorenia zatiaľ oficiálne nespresnili.Kraj: Nitra
Nájdených 31 firiem.
Lesná ulica 32, Komárno
Mostná 13, Cabajská 31, Nitra
Topoľčany
Nitra , Priehradná 1
Štummerova 1276 Topoľčany 95501
Piaristická 25 Nitra
CABAJ-CAPOR765
Lehota 65 okres Nitra 95136
Dunajské nábrežie 1151, 945 01 Komárno
Podzámska 38, Nové Zámky
1 2 3 4
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar