Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Nová starostka Starého Mesta kritizuje povolenie pre Euroveu 2
Bývalý starosta bratislavského Starého Mesta Radoslav Števčík podpísal ku koncu svojho volebného obdobia územné rozhodnutie pre projekt Eurovea 2, v rámci ktorého má na ľavom brehu Dunaja vyrásť prvý mrakodrap v Bratislave. Súčasná šéfka samosprávy Zuzana Aufrichtová ho v tejto súvislosti kritizuje za čas podpísania rozhodnutia, ako aj za utajovanie informácií.
Peking bude mať letisko pre 100 miliónov cestujúcich ročne
V katastri čínskeho hlavného mesta rýchlym tempom pokračuje výstavba letiska Ta-sing. Časom bude najväčšie na svete. O akú gigantickú stavbu ide, vidieť z faktu, že projekt realizuje viac ako 40-tisíc stavbárov a subdodávateľov.
Hľadá sa najškaredšia novostavba Slovenska. Nominujte svojho favorita
Realitné projekty na Slovensku pribúdajú a budú pribúdať. Aj najnovšie štatistiky hovoria o tom, že sa u nás napríklad stavia najviac bytov v modernej histórii krajiny. Ale sú tieto stavby kvalitné a prispievajú k skrášľovaniu okolia?
Ľudia z lesoparku si hľadajú susedov
Inzercia | Chcete bývať v lesoparku? Odpoveď na túto otázku navodí obrazy rôznych miest, ktoré vyrastajú v súznení s prírodou.
Na východe chcú zachrániť vodný mlyn z 18. storočia
Bývalý vodný mlyn v Kostoľanoch nad Hornádom v okrese Košice-okolie chce obec zachrániť. Objekt technickej pamiatky dlhodobo chátra, víziou je vytvoriť z neho kultúrny stánok. Peniaze na rozsiahlu obnovu zatiaľ samospráva nezohnala.
Ani s výraznou zľavou. Pozemky po Piťovi na Donovaloch nikto nechce
Vlastniť nehnuteľnosť či pozemky v známom turistickom stredisku je vždy lukratívna záležitosť. Platí to aj o Donovaloch, ktoré sú známe aj tým, že sú obľúbenou destináciou slovenských podnikateľov či politikov. Nie vždy však takýto pozemok môže lákať kupujúcich. Pomôcť nemusí ani výrazná zľava.
Dom po Rihanne. Speváčka predáva svoju vilu v Hollywoode, takto vyzerá
Známa časť Hollywood v americkom meste Los Angeles je domovom mnohých celebrít. Nielen táto skutočnosť môže za to, že ceny nehnuteľností vo vychytenej lokalite stúpajú do astronomických výšok. Momentálne je v ponuke dom speváčky Rihanny. Ak sa chcete kúpať v rovnakom bazéne ako ona, pripravte si 7,5 milióna dolárov.
Dočasne zavrieť bulvár Mlynské nivy je najlepšie riešenie, tvrdí developer
Celková uzávera rekonštruovaného úseku ulice Mlynské nivy v Bratislave sa podľa developera HB Reavis javí ako najlepšie možné riešenie, čo podľa neho potvrdzujú aj odborníci. Investor uviedol, že s prácami na ulici by sa tak mohlo postupovať efektívnejšie, ulica by bola zrekonštruovaná za kratší čas a verejnosť by sa vyhla neustálym zmenám v organizácii dopravy. V minulosti však tvrdil, že k celkovej uzávere ulice nedôjde.
Kraj: Banská Bystrica
Typ: Predajne so stavebným materiálom
Kategória: Dvere
Nájdené 2 firmy.
SNP 111, 965 01 Žiar nad Hronom
Robotnícka 6, 97401 Banská Bystrica
1
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar