Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
V Ružinove chceli nad obchody nadstaviť štyri podlažia. Mesto ich stoplo
Nové vedenie mesta stoplo ďalší projekt, ktorého cieľom bola nadstavba polyfunkčného objektu a vytvorenie nových bytov a apartmánov. Neúspechom sa skončil projekt spoločnosti Reegas, ktorá chcela v Ružovej doline nadstavať na dvojpodlažný objekt štyri ďalšie podlažia.
Prvý slovenský priemyselný park zmenil majiteľa
Priemyselný park vo Vrábľoch, ktorý začali stavať ako prvý na Slovensku ešte v roku 2000, má nového majiteľa. Kúpila ho domáca spoločnosť Proxenta, ktorá nedávno nakupovala aj v Bratislave, kde chystá aj rezidenčnú výstavbu.
Nájomné byty? Na trhu je ticho pred búrkou
Keď na to trh nezareagoval sám, musí to spraviť štát. Aj takto by sa dal dešifrovať návrh z dielne ministerstva financií, ktorý riešil otázku podpory nájomného bývania. Najmä developerom spôsobil bolesti hlavy, keď sa rozoberali hlavne povinné kvóty pri výstavbe nových projektov.
Mestá opatrne zvyšujú dane z nehnuteľností. Nevyužívajú ich zďaleka naplno
Štát v tomto roku hodil na plecia samosprávam viacero povinností, ktoré stoja peniaze. Tie sa pokúšajú mestá a obce zohnať aj pomocou vyššej dane z bytov a domov od obyvateľov či z dane zo stavieb od firiem. Robia to opatrne, lebo sa boja reakcií.
Tesco ukázalo novú petržalskú Galériu, otvorí ju na jar budúceho roka
Na najväčšom slovenskom sídlisku v bratislavskej Petržalke vyrastá nové nákupné centrum Galéria. Britský reťazec Tesco ho plánuje otvoriť na jar budúceho roka. Obchodná zóna s viac ako päťdesiatimi prevádzkami vzniká rekonštrukciou a rozšírením priestorov v lokalite súčasného hypermarketu.
V Bratislave postavia hádzanársku halu. Práce na Pasienkoch sa začínajú
Na bratislavských Pasienkoch pribudne nová hádzanárska hala. Slovenský zväz hádzanej (SZH) začína v týchto dňoch prípravne práce na novom komplexe, ktorý má okrem hádzanej slúžiť aj pre iné športy.
V New Yorku chcú zakázať nové presklené mrakodrapy. Sú neefektívne
Starosta New Yorku Bill de Blasio plánuje predložiť návrh zákona zakazujúci výstavbu nových presklených mrakodrapov. Je to súčasť jeho úsilia o zníženie emisií skleníkových plynov v celom meste o 30 percent, napísala v utorok agentúra AP.
Eurovea City má finálnu podobu, hotová bude v roku 2023. Pozrite si nové vizuály
V pripravovanom projekte Eurovea City, ktorý premení územie v bratislavskom downtowne v okolí Landererovej, Čulenovej a Pribinovej ulice, ukázal developer J&T Real Estate ďalšie vizualizácie aj nové detaily o pripravovaných stavbách v tejto štvrti. S dokončením zóny sa počíta v roku 2023.
Do „Zváračáku“ chce ísť ministerstvo ešte tento rok, potvrdená je výška nájmu
Ročný nájom a prevádzka nových priestorov Ministerstva spravodlivosti (MS) SR by mali vyjsť na 1,7 milióna eur. Vyplýva to z návrhu na riešenie priestorovej situácie MS, ktorý sa nachádza v medzirezortnom pripomienkovaní.
Rozšírené vyhľadávanie
Atribúty na ktorých nezáleží nechajte prázdne.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar