Čakajte prosím
Registrácia súčasne s prezentáciou a fotogalériou Vašej firmy je úplne zdarma!
Vstup pre firmy:
Prihlásenie
Registrácia

 V ankete hlasovalo spolu 0 ľudí.
Chcete aby sme Vašu firmu registrovali my? Pošlite nám na adresu zachar@centrum.sk informácie o Vašej firme alebo adresu web-stránky s informáciami o nej a my to urobíme za Vás!
Policajti chcú rekonštruovať športový komplex v Dúbravke. Vyhlásili súťaž
V bratislavskej mestskej časti Dúbravka sa pripravuje rekonštrukcia štadiónu ŠKP Inter Dúbravka Bratislava. Jeho majiteľ, Športové centrum polície, vyhlásilo architektonicko-urbanistickú súťaž s cieľom revitalizovať celý športový komplex.
Cesta pod Dunajom pre autá aj cyklistov bude stáť 25 miliónov
Projekt cesty pod Dunajom, medzi obcami Vojka nad Dunajom a Kyselica (okres Dunajská Streda), sa blíži k realizácii. Štátny podnik Vodohospodárska výstavba (VV) získal platné územné rozhodnutie a v pondelok vyhlási verejné obstarávanie na výber zhotoviteľa.
V Žiline začali stavať projekt Zelené Vlčince. Stoja za ním spolumajitelia Azetu
Dva bytové domy, ktoré ponúknu 138 nových bytov a 192 parkovacích miest, začali v týchto dňoch stavať v severovýchodnej časti sídliska Vlčince v Žiline.
Ako Trnava prilákala ďalšieho developera
Keď pred rokmi do Trnavy zamierila automobilka PSA, naštartovalo to výstavbu stoviek bytov v meste a okolí. Časť z nich postavili súkromní investori, zvyšok realizovala radnica vo vlastnej réžii. No potom zostalo nadlho ticho. Veľkí developeri Trnavu veľmi „neriešili“, po kríze sa zameriavali primárne na prebúdzajúci sa realitný trh v neďalekej Bratislave, vzdialenej autom i vlakom pol hodiny cesty. Zmena prišla v roku 2011, keď sa spoločnosť Lucron Development rozhodla pre vybudovanie novej štvrte Arboria. Tá v prvej etape prináša mestu 1 500 bytov a neskoršie sa chce rozrásť na dvojnásobok – počíta s ďalšími 1 600 jednotkami.
Na trhu je záujem o byty, ktoré je možné zaplatiť z bežného platu
Na bratislavskom realitnom trhu je záujem o byty, ktoré si môžu dovoliť zafinancovať dvaja mladí ľudia z bežného príjmu. Ten im poskytuje možnosť kúpiť si 2-izbový, prípadne menší 3-izbový byt. Pre TASR to uviedol predseda Realitnej únie SR Attila Mészáros k dosahu prvého kola opatrení Národnej banky Slovenska v súvislosti s úvermi, ktorí začali platiť v lete 2018.
Bratislavský kraj chce debatu o novej železničnej doprave, je aj za Filiálku
Bratislavský samosprávny kraj (BSK) bude podporovať a presadzovať všetky infraštrukturálne opatrenia na železniciach, ktoré vychádzajú zo štúdie realizovateľnosti uzla Bratislava. Tá má zásadným spôsobom ovplyvniť vývoj železničnej dopravy v hlavnom meste a jeho blízkom okolí.
Dom v podobe stromu. Vetvami sú údajne najdlhšie balkóny na svete
Na budúci týždeň oficiálne otvoria v juhofrancúzskom Montpellieri L'Arbre Blanc. Rezidenčný dom obložený bielym kameňom z lomu v regióne stojí na brehu riečky Lez.
V Malackách chcú postaviť stovky nájomných bytov
V Malackách by v budúcich rokoch malo vzniknúť niekoľko stoviek nájomných bytov. Ambiciózny plán samosprávy potvrdil primátor okresného mesta v Bratislavskom kraji Juraj Říha (nezávislý).
Poprad chce predať objekt bývalých kasární
Mesto Poprad vyhlási verejnú obchodnú súťaž na predaj objektu bývalých kasární na sídlisku Západ vrátane pozemkov s výmerou viac ako 65-tisíc štvorcových metrov. Rozhodli o tom na štvrtkovom rokovaní tamojšieho zastupiteľstva mestskí poslanci. Areál na Ulici 29. augusta je dlhé roky nevyužívaný a ani bývalé vedenie mesta nenašlo spôsob, ako ho využiť.
Rozšírené vyhľadávanie
Atribúty na ktorých nezáleží nechajte prázdne.
© 2006-2008 Developed by Martin Zachar